Pobudka na lodzie

25.08.2022 dla uczestników Klubu CASCADE jest zaplanowana impreza poranna.

Zamiast treningu o 7.15-8.00 troszeczkę poszalejemy przed wrześniem.

Na imprezie obowiązuje dres-kod - piżama!

No i porozmawiamy o tym, po co łyżwiarze trenują od rana.

Punkt 1 – Potrzebujemy więcej godzin na lodzie

Zawodowy łyżwiarze potrzebują polepszać swoje umiejętności już w przepracowanych elementach, również uczyć się czegoś nowego. Jasno że nie da to zrobić w 1 godzinę treningową. No i trenować po rząd 2-3 godziny na lodzie jest ciężko.

Po to widzimy się z naszą ekipą sportową od rana i po południu lub wieczorem.

Punkt 2 – Ten czas na lodowisku są zawsze wolny

Nie ukrywamy tego że by wstać o 5.00 rano, trzeba bardzo kochać ten sport albo mieć ambicje i jednak kochać ten sport. Ponieważ inaczej nie da być na treningu o 6.30 i dawać z siebie wszystko.

„Żeby przyzwyczaić się do porannych treningów, jest potrzebny czas. Niby jesteś wyspana, a ciało nie rozumie co chcesz robić o takiej porze”. – wywiad łyżwiarki.

Punk 3 – Dyscyplina

Bardzo ważna w sporcie wyczynowym.

Toż zapraszamy wszystkich uczestników Klubu poczuć siebie zwycięzcami i być na lodzie o 7:15. W piżamach prosimy zostać, tylko pamiętacie o łyżwach!)

104 wyświetlenia0 komentarzy