20210401161533.jpg

Masz ochotę na łyżwiarstwo figurowe? Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz mieć lekcje łyżwiarstwa figurowego niezależnie od wieku lub umiejętności i nigdy nie wiadomo – może odkryjesz wcześniej nieznany talent!
Istnieje wiele różnych dyscyplin łyżwiarstwa figurowego, które możesz podjąć, gdy poznasz podstawy – łyżwiarstwo dowolne, taniec na lodzie, łyżwiarstwo w parach i łyżwiarstwo synchroniczne – więc masz wybór.

Podczas lekcji łyżwiarstwa figurowego przejdziemy przez grupę początkującą od zaawansowanych. Te stopnie zaczynają się od podstawowej jazdy do przodu, zatrzymywania i do tyłu, a następnie przechodzą do bardziej skomplikowanych ruchów, takich jak zwroty i skręcanie na jednej nodze. I zanim się zorientujesz, nauczysz się kręcić, kręcić i skakać!
Zanim osiągniesz swój początkowy poziom, będziesz miał / miała całkiem dobry rozeznanie na jakiej dyscyplinie chciałbyś się skupić i czy łyżwiarstwo figurowe jest czymś, co chcesz osiągnąć na poziomie konkurencyjnym lub po prostu zachować jako hobby.
Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować lekcje łyżwiarstwa figurowego, kliknij tutaj.