top of page
20210401161533.jpg

Masz ochotę na łyżwiarstwo figurowe? Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz mieć lekcje łyżwiarstwa figurowego niezależnie od wieku lub umiejętności i nigdy nie wiadomo – może odkryjesz wcześniej nieznany talent!
Istnieje wiele różnych dyscyplin łyżwiarstwa figurowego, które możesz podjąć, gdy poznasz podstawy – łyżwiarstwo dowolne, taniec na lodzie, łyżwiarstwo w parach i łyżwiarstwo synchroniczne – więc masz wybór.

Podczas lekcji łyżwiarstwa figurowego przejdziemy przez grupę początkującą od zaawansowanych. Te stopnie zaczynają się od podstawowej jazdy do przodu, zatrzymywania i do tyłu, a następnie przechodzą do bardziej skomplikowanych ruchów, takich jak zwroty i skręcanie na jednej nodze. I zanim się zorientujesz, nauczysz się kręcić, kręcić i skakać!
Zanim osiągniesz swój początkowy poziom, będziesz miał / miała całkiem dobry rozeznanie na jakiej dyscyplinie chciałbyś się skupić i czy łyżwiarstwo figurowe jest czymś, co chcesz osiągnąć na poziomie konkurencyjnym lub po prostu zachować jako hobby.
Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować lekcje łyżwiarstwa figurowego, kliknij tutaj.

bottom of page